معرفی و آشنایی با لاستیک هانکوک

در
دسته بندی ها: آموزشی

معرفی و آشنایی با لاستیک هانکوک

یکی معروفترین شرکت ها در زمینه صنعت تایر و لاستیک، شرکت کره ای لاستیک سازی هانکوک می باشد که شهرت جهانی دارد. این شرکت در سال 1941 با نام  تیونینگ  Chosun شروع به فعالیت کرد. در سال 1968 با Hankook Tyre Manufacturing تغییر نام داد. این شرکت با سابقه تقریبا 60 ساله خود با ارائه و تولید انواع لاستیک ها متناسب با بازار و تحولاتی که در صنعت خودرو رخ می دهد مصرف کنندگان بیشتری را جذب شرکت خود می کند. عمده شهرت جهانی این شرکت به واسطه تولید لاستیک های رادیال و بایاس می باشد. در ادامه جهت آشنایی بیشتر و معرفی لاستیک هانکوک با ما همراه باشید.

معرفی لاستیک هانکوک

لاستیک سازی هانکوک یکی از ده شرکت برتر در جهان در زمینه تولید لاستیک شناخته می شود. این شرکت این شهرت را به واسطه تولید لاستیک های با کیفیت که دارای عملکرد فوق العاده در فصول تابستان، زمستان و لاستیک های چهارفصل که دارای مقاومت بالایی می شود به دست آورده است. کارخانه های این شرکت در کشورهای کره جنوبی، چین، اندونزی و مجارستان قرار دارد که دفتر مرکزی آن در شهر سئول کره جنوبی است. جالب است تا بدانیم این شرکت علاوه بر تولید لاستیک های با کیفیت در زمینه لنت ترمز، رینگ ها آلومینیومی نیز فعالیت دارد. یکی از برنامه های جاری این شرکت، تبدیل شدن به پنجمین تولید کننده تایر و لاستیک در جهان می باشد. برای این منظور با گسترش کارخانه های لاستیک سازی در جهان از جمله ساخت کارخانه لاستیک سازی در اندونزی از جمله برنامه های جاری این شرکت برای این منظور بوده است. 

این شرکت در مقایسه با دیگر شرکت ها بیشترین رشد و ترقی را در زمینه کیفیت و فناوری لاستیک های تولیدی را داشته است. همین امر باعث تقاضای روز افزون برای خرید محصولات این شرکت کره ای شده است. استفاده از لاستیک های هانکوک به دلیل کیفیت و استقامت بالا و همچنین مطابقت لاستیک های تولیدی با نیازهای روز دنیا باعث شده تا مصرف کنندگان این شرکت رانندگی ایمن، راحت تر را احساس نمایند که به فروش بیشتر محولات کمک شایانی کرده است.

معرفی لاستیک هانکوک

به علت تمرکز شرکت که بر روی پیشرفت تکنولوژی و فناوری داشته است توانسته جایزه Q1 که نشان دهنده بالاترین کیفیت در صنعت لاستیک سازی است را کسب نماید. در نتیجه بیشتر کارخانه های خودروسازی خواهان استفاده از محصولات این شرکت در خودروهای تولیدی خود هستند.

ویژگی های لاستیک هانکوک:

از جمله ویژگی های لاستیک هانکوک که باعث شهرت جهانی آن شده است عبارت اند از:

  • طول عمر بالا
  • نرم بودن: به علت نرمی لاستیک های تولیدی می توانید در انواع جاده ها با خیالی آسوده به رانندگی ببپردازید.
  • ترمزگیری: لاستیک های هانکوک دارای دو لایه پوششی مستحکم بوده که علاوه بر بالا رفتن کیفیت آن باعث ترمزگیری و جلوگیری از لرزش می شود.
  • مصرف سوخت کمتر: به علت وزن کمی که دارند باعث مصرف بهینه سوخت می شوند.
  • طراحی زیبا: لاستیک های تولیدی به علت داشتن شیارهای موازی و آج های زیبا در بین خریداران آن محبوب شده است.
  • کنترل و فرمان پذیری: به علت مقاومت بالای دیواره لاستیک باعث بالارفتن کنترل خودرو می شود.

با توجه به شهرت جهانی برند هانکوک و دسترسی محصولات این کارخانه در سراسر جهان، ایران نیز یکی از بازارهای هدف این کارخانه می باشد که تمامی محصولات این شرکت در بازار لاستیک ایران در دسترس همگان است. هرچند به علت بحث تحریم هایی که کشور ما با آن درگیر می باشد و همچنین به دلیل نوسانات نرخ ارز ممکن است علاوه بر محدودیت در واردات محصولات شرکت، ممکن است دارای قیمت بالایی از نظر خریداران داشته باشد. فروشگاه های زیادی در سرتاسر ایران به عرضه لاستیک های هانکوک می پردازند. فروشگاه اینترنتی امیر تایر با عرضه محصولات شرکت هانکوک و دیگر برندهای خارجی شما را در خرید به روزترین محصولات روز دنیا یاری می نماید که علاوه بر نصب رایگان، می توانید در سرتاسر ایران که هستید سفارشتان را دریافت نمایید.