پرسش های متداول

ثبت و پیگیری سفارشات در فروشگاه اینترنتی رینگ و لاستیک امیر

فروشگاه رینگ و لاستیک امیر علاوه بر سابقه طولانی در بازار فیزیکی در قلب بازار، با ارائه محتوا و تجربه غنی در فروشگاه اینترنتی, داری نماد اعتماد الکترونیک است که به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می بخشد.

مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق آن با قوانین، نماد اعتماد الکترونیک اعطا مینماید و فروشگاه ها بعد از دریافت نماد، به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارند.برای اطمینان بیشتر شما می توانید در صفحه اصلی فروشگاه با کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیکی، از جعلی نبودن آن اطمینان حاصل نمایید.

لازم است خاطر نشان کنیم، فروشگاه رینگ و لاستیک امیر با سابقه طولانی فعالیت و تحویل به موقع و موفق سفارشات به مشتریان، و ارائه خدمات مورد انتظار به بهترین شکل ممکن، سابقه درخشانی از نحوه فعالیت خود ایجاد نموده است و همواره به عنوان برندی پیشرو در زمینه صنعت خودرو نزد مشتریان، نهادهای نظارتی و زنجیره های عرضه کالا شناخته شده است.با توجه به مطالب گفته شده، با خیالی آسوده سفارش های خود را ثبت و از خدمات منحصر به فرد یوزپلنگ استفاده کنید. 

تمامی کاربران سایت می توانند در 24 ساعت شبانه روز و در تمامی ایام هفته حتی ایام تعطیل سفارشات خود را ثبت کنند.

خیر، در حال حاضر تنها محصولاتی امکان سفارش گذاری دارند که در فروشگاه با وضعیت موجود و همراه با قیمت مشخص شده اند.

بله، پس از انتخاب محصول های مورد نظر و اضافه شدن آنها به سبد خرید، در مرحله اطلاعات ارسال سفارش برروی “اضافه کردن آدرس جدید” کلیک کرده، آدرس و مشخصات تحویل گیرنده سفارش را وارد نمایید.توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

محصولات عرضه شده در سایت

به طور کلی هیچ محدودیتی برای سفارش تعدادی از یک محصول در وبسایت وجود ندارد، اما با توجه به این که موجودی قابل سفارش برای هر محصول در هر زمان متفاوت است، برخی اوقات محدودیت هایی در تعداد سفارش از یک محصول اعمال می شود.

زمانی به دلایلی مانند عدم عرضه رسمی و گسترده محصول در کشور، وضعیت برخی از محصولات در وب سایت به “ناموجود” تغییر پیدا میکند و اعلام زمان دقیق برای عرضه دوباره آنها امکان پذیر نیست.با این حال فروشگاه رینگ و لاستیک امیر حداکثر تلاش خود را برای ارائه مجدد محصولات در کمترین زمان ممکن مینماید.

پرداخت

برای اطلاع از نحوه سفارش گذاری و پرداخت اینجا رو کلیک کنید.

شما میتوانید با استفاده از تمامی کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب در سایت، هزینه سفارشات خود را پرداخت نمایید.