معرفی برند رودستون

در
دسته بندی ها: آموزشی

رودستون یکی دیگر از برندهای معروف در دنیای لاستیک و تایر می باشد. شرکت رودستون در کشور کره جنوبی واقع شده است که زیر مجموعه شرکت نکسن می باشد.

 مراکز تولیدی این شرکت در سراسر جهان پراکنده است ولی دو کارخانه در کره جنوبی و چین به عنوان مهم ترین مراکز تولید رودستون در سراسر جهان می باشد. لاستیک های این شرکت جزو لاستیک های با کیفیت و خوش ساخت محسوب می شود. این شرکت دارای واحدهای تحقیق توسعه در کشورهای کره جنوبی، چین، امریکا می باشد تا بتواند توانایی ها و کیفیت محصولات خود را بیش از بیش ارتقاء دهند.

امروزه محصولات این شرکت که بطور سالیانه 21 میلیون حلقه تایر تولید می کند، به بیش از 100 کشور در سرتاسر جهان صادر می شود. همچنین تایرهای تولیدی این کشور به ایران نیز صادر می شود و از طریق نمایندگی ها به دست مشتریان خود می رسانند. شرکت رودستون نیز دارای طیف وسعی از محصولات اعم از خودروهای سواری، مینی کامیون، کامیون های سبک می باشد. یکی از دلالیل شناخته شدن و محبوبت در بین خریداران لاستیک های تولیدی این شرکت، کیفیت بالای تایرهای تولیدی در کنار قیمت های مناسب نسبت به دیگر برندهای کره ای می باشد که باعث شده تا خریداران زیادی طرفدار این برند باشند.

معرفی برند رودستون

ویژگی های لاستیک رودستون:

استفاده از فناوری و تکنولوژی های پیشرفته:

رودستون برای تولید و ساخت لاستیک های خود از جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های روز دنیا بهره می گیرد. همانطور که در بالا اشاره شد این شرکت برای آنکه بتواند با برندهای معروف تایر و لاستیک کره ای، ژاپنی و آمریکایی رقابت کند دارای واحدهای تحقیق و توسعه در کشورهای دیگر است. تایرهای تولیدی دارای نرمی در حرکت، ترمزگیری و فرمانپذیری عالی، عدم انتقال ارتعاشات جاده به داخل خودرو می باشد.

تست های تضمین کیفی محصولات

در تولید لاستیک های این شرکت از مواد اولیه مرغوب نظیر ترکیبات سلیکا استفاده شده است.  این شرکت محصولات تولیدی خود را قبل از عرضه به بازار به بررسی کیفی و کمی می پردازد و تحت آزمایشات دقیق قرار می دهد و در صورت پاس نمودن تست های کیفی شرکت، محصولات به بازار عرضه می شود. این تست و آزمایش ها خیال مصرف کننده ها را از ایمنی و کیفیت لاستیک های رودستون راحت می کند.

استفاده از خط تولید هوشمند

این تایرها به دلیل استفاده از شبیه سازهای رایانه ای و طراحی بهینه الگوهای آج دارای صدای کمی هستند. رودستون یکی از پیشرفته ترین خطوط تولید لاستیک را در جهان دارند که توسط ربات ها کنترل می شوند. در صورت وجود اشکال در فرایند تولید لاستیک، بصورت اتوماتیک ان لاستیک از خط تولید جدا می شود. این عمل باعث ارتقای کیفیت و یکنواختی محصولات این شرکت شده است.

از دیگر ویژگی هایی که می توان برای محصولات تولیدی این شرکت برشمرد می توان به:

  • عملکرد مطلوب و عالی در جاده ها
  • آج های مستحکم با طراحی های زیبا
  • قیمت مناسب محصولات این شرکت
معرفی برند رودستون

همانطور در بالا اشاره شد لاستیک رودستون در سراسر دنیا از جمله در ایران به فروش می رسد. فروشگاه امیرتایر با عرضه محصولات رینگ و لاستیک های به روز از محبوبترین فروشگاهای آنلاین در زمینه خرید لاستیک و تایرهای ایرانی و خارجی می باشد. فروشگاه امیرتایر با عرضه مستقیم محصولات خود در سراسر کشور از جمله لاستیک های رودستون توانسته اعتماد و رضایت خریداران را جلب نماید.