آشنایی با برند نکسن

در
دسته بندی ها: فیلم آموزشی

از ویژگی های بارز برند نکسن استفاده از فناوری های جدید در طراحی و ساخت محصولات خود است. این شرکت، اولین تولید کننده لاستیک های سری V شکل بوده است.  با توجه به استفاده تکنولوژی های جدید در ساخت محصولات، این برند از اعتماد خودروسازان برای استفاده محصولات این شرکت به عنوان تایرهای فابریکی خودروهای تولیدی خود برخوردار است. لاستیک نکسن با سایزهای مختلف, تا به امروز بعنوان لاستیک فابریک خودرهای مختلف نظیر کرایسلر, ولکس واگن, محصولات کیا, هیوندایی, شورولت و ….. انتخاب شده است.

برند نکسن

تاریخچه لاستیک نکسن

کمپانی نکسن در سال 1942 با نام Heung-A Tire Company شروع به فعالیت کرد. این شرکت در سال 1956 بصورت رسمی به عنوان اولین شرکت کره ای تولید لاستیک کره جنوبی شناخته شد. در سال 1985 میلادی این شرکت موفق شد تا با افتتاح خط تولید لاستیک های رادیال در شهر سانگسان کره به صورت رسمی به جمع تولید کنندگان لاستیک رادیال بپیوندد. این شرکت لاستیک سازی در راستای بهبود کیفیت محصولات خود نام شرکت را به نکسن تغییر داد. در سال 2000 میلادی تولیدات این شرکت با نام نکسن که برگرفته از  از شعار این شرکت تحت عنوان  Next Century Tire (لاستیک قرن آینده) می باشد، روانه بازار شد. هدف این شرکت بهبود کیفیت محصولات تولیدی خود و حرکت به سمت فردایی بهتر می باشد.

در سال 2005 این شرکت جهت گسترش فعالیت های خود، شعبه خود را در آمریکا تاسیس کرد که باعث پیشرفت آنها شد. همچنین در این سال این شرکت موفق به ثبت اختراع فناوری ساخت لاستیک های نانو کامپوزیت سیلیکات شد. در سال 2006 این کمپانی، شرکتی را در گوآنجو چین تاسیس کرد. در سال 2012 این شرکت در راستای پاسخگویی به تقاضای جهانی کارخانه خود را در چنگنیئونگ کره جنوبی افتتاح کرد.

با توجه به کیفیت بالای محصولات، این شرکت توانسته سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. این برند در جهت بهبود رضایت خریداران و مشتریان خود، دارای بهترین خدمات گارانتی برای خریداران محصولات خود می باشد.

این شرکت در حال حاضر دارای واحدهای تولیدی در کره جنوبی و چین می باشد که در حال راه اندازی یک واحد دیگر در جمهوری چک می باشد.

برند نکسن

کیفیت لاستیک نکسن

از ویژگی های بارز این برند استفاده از فناوری های جدید در طراحی و ساخت محصولات خود است. این شرکت، اولین تولید کننده لاستیک های سری V شکل بوده است.  با توجه به استفاده تکنولوژی های جدید در ساخت محصولات، این برند از اعتماد خودروسازان برای استفاده محصولات این شرکت به عنوان تایرهای فابریکی خودروهای تولیدی خود برخوردار است. لاستیک نکسن با سایزهای مختلف, تا به امروز بعنوان لاستیک فابریک خودرهای مختلف نظیر کرایسلر, ولکس واگن, محصولات کیا, هیوندایی, شورولت و ….. انتخاب شده است.

 

خرید لاستیک نکسن

همانطور که در بالا اشاره شد محصولات این شرکت در کشورهای زیادی در سراسر دنیا به فروش می رسد. در ایران نیز فروشگاه های زیادی به فروش محصولات این شرکت بصورت حضوری و آنلاین می پردازند. فروشگاه امیرتایر مفتخر است تا با سالیان تجربه در زمینه فروش بهترین لاستیک از برندهای روز دنیا در ایران، به عرضه محصولات برند نکسن را بصورت آنلاین با مناسب ترین قیمت عرضه نماید.